top of page

Gratis Photowalk - 2 wedstrijden van basketbalclub BVG in de stad Groningen - zat 7 februari 2026

Heel veel layups, dunks, dribbels, rebounds, driepunters, blocks, alley-oops en hopelijk veel emoties. De spelers vinden het ook geweldig als je foto's van ze maakt bij het inspelen. Deze gebruiken ze vaak ook voor hun socials. Ze dunken dan of hun leven er van afhangt.​


Je krijgt instructies over de camera-instellingen met o.a. diafragma, sluitertijd en de voor velen onbekende backbutton-focus. Hoe lichtsterker je lens hoe beter het is, want je maakt foto's met zeer snelle sluitertijd en dat gaat ten koste van je ISO en Diafragma.


Neem een laag krukje mee! Dan sta je niet voor het publiek. En vanuit laag standpunt lijken de basketballers heel groot, dat vinden ze mooi.


​Wat neem je mee:

  • Lichtsterke lens

  • Telelens heb je niet zoveel aan, je staat hier echt dicht op het veld, maar neem het wel mee als je hebt, voor eventuele plaatjes veraf.

  • Ik fotografeer graag met Prime 85mm of de Canon 24-70mm

  • Prime 50mm is eigenlijk in deze kleine sporthal ook een hele goeie lens, het heeft dan precies de goeie afstand en is heel lichtsterk

  • Laag opklapkrukje (van Xenos) want anders sta je voor het publiek

  • Opgeladen accu's

  • Oplader (eventueel), want je fotografeert met Burst-mode (meerdere foto's achter elkaar), dat vreet energie





 
 

Wisemicefotografie.nl

Bloemsingel 202 Groningen

wisemicefotografie@gmail.com

Dienst van Wisemice.nl

Eigenaar Wendy Bruins

Bijgewerkt op 8 februari 2026

Fotograaf voor je evenement, theater, muziek, sport, & kunst

  • Instagram
© Copyright
bottom of page